Attēli
Skaits
- +
Cena: 15.00
Kombinācija nav pieejama
Apraksts

Lai uzņemtu enerģiju no akmeņiem, lai novērstu trūkumus un stiprinātu personas spēcīgākās iezīmes, glabājiet akmeņus pie sevis:kabatā, uz naktsgaldiņa, kamērJūs guļat, vai uz darbistabas galda kādā traukā. 


Auna zīmes cilvēkiem piemīt viss cēlais un arīpostošais ugunsspēks, ar ko viņi kāri izbauda dzīvi, nododoties saviļņojumam, ugunīgām emocijām un varoņdarbiem. Viņu pēkšņās dusmas ir graujošas, tās ignorē briesmas, un viņi ir tie,kas uzsāk cīņu. Viņiem vienmēr tiek piedots,
pateicoties lipīgajam entuziasmam un sirsnībai. Viņiem ir neuzvarama griba: vienmēr sasniedz savus mērķus, un, kad viņi ir ieguvuši uzvaru, viņi nekavējoties vēlas jaunumērķi.

Dabīgais ahāts - sarkans un brūns. Ahāts izlīdzina un kontrolē kaislīgās galējības, izkristalizē idejas un piepilda prātu ar harmoniju.
Zilais kvarcs - zils. Šis akmens palielina pašapziņu un stiprina gribasspēku ar nomierinošu efektu, kas padara Jūs saprotošāku un iecietīgāku pret citiem.
Hematīts - pelēks. Rakstura stingrība un pretošanās spējas palielinās, palīdzot prātam izdarīt svarīgus lēmumus un risināt emocionāli piesātinātas situācijas.
Ametists - violets. Šis akmens palīdz jums izbēgt no materiālisma un vardarbīgām kaislībām, kas ļauj pārvarēt patmīlību un nespēju mīlēt. Tas padara Jūs uzticīgākus attiecībās.
 

Kods:

aun

Jautājumi par šo preci?

Prece  tika veiksmīgi pievienota jūsu grozam
Kopējā summa grozā
Turpināt iepirkties