Ziedu pušķi

Produkti lapā:
Kārtošana:
  Tulpes MIX pušķis (ir varianti) 22.10€
  Lefkojas 23.60€
  Alstromēriju pušķis 26.40€
  Hiacintes MIX pušķis 29.00€
  Zaru rožu pušķis 30.00€
  UZTAISI SAVU PUŠĶI
  Pušķis "May" 35.00€
  Pušķis "Love" 35.00€
  Pušķis "Special edition" 35.00€
  Pušķis "March" 36.00€
  Tulpes ar skimmiju 38.00€
  Pušķis "Violetais skaistums" 38.00€
Produkti lapā:

Krāšņi ziedu pušķi izdaiļos gan ikdienu, gan svētkus un iespējams, ka pateiks pat to, ko vēl neesat ietērpuši vārdos. Ziedu valoda ir bagātīga, koša, dziļdomīga un sena, izmantojiet to savā labā, izvēloties īsto ziedu pušķi katrai situācijai. Ziedu salonā LINNEJA grieztie ziedi, ziedu dekori un ziedu pušķi ikvienai gaumei ikdienai, lieliem un maziem svētkiem.

Šodien iespēja pasūtīt ziedu pušķi mūsu salonā ir vien dažu klikšķu vai viena telefona zvana attālumā. Nenoliedzami, ka iespēja pasūtīt ziedu pušķi ir ērts pakalpojums, kas ietaupīs laiku, ļaujot ātri un konkrēti izpildīt ieceri – nosūtīt ziedus! Priekšrocība pasūtīt pušķi attālināti ļauj gan izvēlēties unikālu ziedu kombināciju, gan papildināt ziedu pušķi ar kartiņu vai nelielu dāvanu, kā arī garantēt tā piegādi adresē. Mēs esam pārliecināti, ka ikvienu saņēmēju iepriecinās no sirds sūtīti ziedu pušķi.

Visos gadījumos, kad nepieciešams pasūtīt pušķi, mūsu floristi ir gatavi nākt palīgā! Mēs īstenojam individuālas idejas, kā arī piedāvājam izvēli no ziedu kataloga. Jūs varat kļūt par floristu, veidojot unikālu ziedu kombinācijas paši jeb darīt zināmu savu ideju mūsu floristiem, lai kopā realizētu savu vīziju vai izdarīt izvēli par labu ziedu pušķim no mūsu piedāvājuma atbilstoši savai gaumei. Mūsu ziedu katalogā atrodamas gan pārbaudītas vērtības, gan jaunākās tendences ziedu pasaulē. Lai palīdzētu orientēties plašajā ziedu klāstā, iesakām pārdomāt un izvēlēties ziedus pēc krāsas, šķirnes, noskaņas, ko vēlaties ar tiem radīt vai pēc notikuma, kam ziedu pušķis paredzēts.

Konkrētas krāsas ziedu pušķi ieteicami, kad svarīgākais motīvs ir ziedu krāsa. Kad izvēlēties ziedu pušķi pēc krāsas? Kad vēlaties iepriecināt gaviļnieku ar ziedu pušķi viņa mīļākajā krāsā, kad nepieciešams ievērot pasākuma krāsu gammu vai lietišķo etiķeti, tieši tad īstā izvēle ir pasūtīt ziedu  pušķi nepieciešamajā krāsā. Esam novērojuši, ka vienkrāsas ziedu pušķu klasika ir rožu pušķi, tie nav zaudējuši savu popularitāti arī šodien. Tikpat skaisti, līdzās vienkrāsas rožu pušķiem, ir dažādu krāsu salikuma un šķirņu  rožu pušķi. Rožu pušķi ir viens no mono pušķu veidiem, ko iespējams iegādāties vai pasūtīt mūsu salonā. Mono pušķi ir ziedu pušķi no vienas šķirnes ziediem, īpaši aktuāli no sezonas ziediem. Mono pušķi var būt vienkrāsaini vai daudzkrāsaini. Zinot ziedu saņēmēja mīļākos ziedus, iespējams pasūtīt ziedu pušķi un pārsteigt viņu ar iecienītākajiem ziediem mīļākajā krāsā! Starp pieprasītākajiem ziedu pušķiem ierindojami arī ziedu pušķi ar ietinamo papīru. Ietinamais papīrs vairs ne tikai aizsargā ziedus no apkārtējās vides ietekmes vai transportēšanas laikā, bet ir kļuvis par dekora elementu, un ar tā palīdzību iespējams piešķirt raksturu un glītu noformējumu izvēlētajam ziedu pušķim.

Mūsu salonā iespējams pasūtīt pušķi arī ļoti īpašiem gadījumiem – jaundzimušajiem, kāzu dienai, gadadienai un citiem jums nozīmīgiem svētkiem. Izvēlieties ziedu kompozīciju no mīļākajiem ziediem, atbilstošā krāsu gammā un mūsu floristi pārvērtīs ideju par īstenību.

Mēs ticam, ka ziedu valoda nav aizmirsta, un tajā cilvēki sarunājas arī šodien, un mēs vēlamies palīdzēt ikvienam izteikties tajā. Ziedu pušķi ir dāvana no sirds, tādēļ mēs vēlamies sniegt ikvienam klientam visaugstāko servisu, lai realitāte attaisnotu cerības. Izvēloties pasūtīt pušķi no mūsu salona LINNEJA, jūs iegūsiet ne vien kvalitatīvus ziedus, bet arī patīkamas, līdzi ejošas emocijas.

Lasīt vairāk
Parādīt mazāk
Prece  tika veiksmīgi pievienota jūsu grozam
Kopējā summa grozā
Turpināt iepirkties