Veikala noteikumi

Veikala noteikumi

Šie Noteikumi var mainīties laiku pa laikam, tādēļ lūdzam Jūs uzmanīgi izlasīt šos noteikumus pirms preces iegādāšānas interneta veikalā. Noteikumi un nosacījumi ir izstrādāti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Interneta veikals ir veidots balstoties uz šiem likumiem un regulām:

 • Ministru kabineta noteikumi Nr. 178 “Kārtība, kādā norādāmas preču un pakalpojumu cenas”, kas nosaka kārtību, kādā norādāmas preču un pakalpojumu cenas, lai, piedāvājot preces vai pakalpojumus, vispusīgi informētu patērētāju,
 • Autortiesību likums,
 • Padomes direktīva 91/250/EEK par datorprogrammu juridisku aizsardzību,
 • Padomes direktīva 93/98/EEK par autortiesību aizsardzības termiņu un dažu blakustiesību termiņu saskaņošanu,
 • Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva 96/9/EEK par datubāzu juridisko aizsardzību,
 • Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva 2001/29/EK par dažu autortiesību un blakustiesību aspektu saskaņošanu informācijas sabiedrībā,
 • Fizisko personu datu aizsardzības likums,
 • Eiropas Padomes Konvencija par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu automātisko apstrādi,
 • Informācijas atklātības likums,
 • Reklāmas likums,
 • Informācijas sabiedrības pakalpojumu likums,
 • Azartspēļu un izložu likums,
 • Patērētāju tiesību aizsardzības likums.

SIA LINNEJA.LV nav atbildīga par jebkuras mūsu saistības jebkādu neizpildīšanu vai izpildes termiņa pagarināšanu, ja to izraisīja notikumi ārpus mūsu kontroles.

Cenas un apmaksas

Visas cenas norādītas mūsu internetveikalā ir par vienu preces vienību, un iekļauj sevī visas akcijas, īpašus piedāvājumus un PVN 21%, bet neiekļauj piegādes pakalpojuma izmaksas. Kad Jūs esat izvēlējies piegādes pakalpojuma veidu no pieejamajām iespējām, piegādes pakalpojuma maksa tiks pievienota pie kopējās pasūtījuma summas.
Cenas var mainīties jebkurā brīdī, bet izmaiņas neietekmēs tos pasūtījumus, kuri ir jau apstiprināti ar mums. Pasūtījums nevar būt apstrādāts, kamēr tas nav apmaksāts pilnā apmērā.

Atteikuma tiesības

Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Tev ar nepārprotamu paziņojumu, ir jāinformē SIA LINNEJA.LV, e-pasts: info@linneja.lv par lēmumu atteikties no pirkuma. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsi pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Tu esi ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko Tu esi norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

Ja Tu atteiksies no šī līguma, SIA LINNEJA.LV  atmaksās visus no Tevis konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA LINNEJA.LV tika informēts par Tavu lēmumu atteikties no šī līguma. Mums ir tiesības aizturēt naudas atmaksājumu līdz brīdim, kad būs saņēmis patērētāja nosūtītās, atgrieztās preces.

Izmantojot atteikuma tiesības Tev būs jāsedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA LINNEJA.LV ir piekritis segt šīs izmaksas.

Atceries, izsūtot preci Tev jānodrošina tās iepakojums tāds, lai transportējot precei nevarētu rasties bojājums. Lai, izvairītos no pārpratumiem, mēs iesakām preci nosūtot atpakaļ to arī apdrošināt, pretējā gadījumā par preces bojājumiem atbildību uzņemies Tu.

Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības atceries, ka Tu esi atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Tāpēc ņem vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Tev ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Tu esi atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja

 • Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
 • Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta;
 • Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
 • Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, matu taisnotāji, apakšveļa, zeķes un zeķubikses, smaržas, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces,);
 • Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;
 • Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;
 • Līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;

Risks un īpašumtiesības

Attiecībā uz nopirktām precēm atbildība pāriet pie Jums preču piegādes brīdī un pēc šī brīža mēs neuzņemamies nekādu atbildību par preču bojājumu, nozaudēšanu vai iznīcināšanu, izņemot gadījumus, ja prece ir piegādāta jau bojāta veidā vai ir kļūdaini vai nepareizi piegādāta. Šajā gadījumā lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu info@linneja.lv, aprakstot preces bojājumu un pieliekot klāt preces bildi. Ja prece ir piegādāta ar kurjeru, lūdzu pārbaudiet iepakojumu kurjera klātbūtnē. Ja tas ir bojāts Jums ir tiesības nepieņemt pasūtījumu.

Prece  tika veiksmīgi pievienota jūsu grozam
Kopējā summa grozā
Turpināt iepirkties